CEO’NUN MESAJI

“BAŞARI
ANCAK VE
ANCAK EKİPLE
OLUR.”

Ben Serdar PALANDÖKEN. 1987 Erzurum doğumluyum. Mutlu bir evliliğim ve 2 harika çocuğum var.

2005 yılında mobilya sektöründe, satış ve pazarlamaya ilk adımımı attım. 10 yıllık bir satış ve pazarlama tecrübesinin ve uzmanlığının ardından, mobilya perakende sektörüne girme kararı aldık. İlk durağımız Fransa oldu. BOZTAŞ HOME markası işte böyle kuruldu.

Daha sonra fikirden somuta tüm süreçlerin, aynı amaç doğrultusunda bir araya gelmiş işinin uzmanlarınca yapılması gerektiği fikriyle, mobilya üretimine başlama kararını aldık. BOZTAŞ Premium markasına hayat verdik. Koltuk ve mobilya imalatına her geçen gün sürekli gelişimi ve değişimi, çağın gerekliliğini ve insanların ihtiyaçlarına anlık ve zamansız çözümler üretmeyi hedefleyerek başladık. Bugün geldiğimiz noktada 18.0000 m2 kapalı, 15.000 m2 açık alanda üretmeye devam ediyoruz.

Firmamızın hep daha iyisini arama vizyonuyla her yıl yurtiçi ve yurtdışı mobilya fuarlarına aktif katılım gösteriyoruz. Ürettiğimiz özgün ürünlerimizi yerli, yabancı tüm kullanıcılarımızın beğenisine sunuyor, küresel çaptaki ticari ilişkilerimizi her yıl büyütmeye gayret gösteriyoruz. Yurtiçinde İnegöl Mobilya Fuarları ve İstanbul Uluslararası Mobilya Fuarlarına her yıl düzenli olarak katılıyoruz. Bunun yanı sıra Rusya – Moskova Mobilya Fuarı, Amerika – Miami High Point Mobilya Fuarı gibi uluslararası çapta sektörün en önemli fuarlarında da boy gösteriyoruz.

Aradan geçen zamanda yeni ufuklara açılma hayaliyle mağazalaşma ve bayilik için ilk adımlarımızı attık. BOZTAŞ Premium markasını bugün, Mobiliyum AVM A blokta (İnegöl/BURSA) , İstanbul Masko, Ankara Siteler, Çanakkale, Gaziantep, Batman, Romanya’da 2, İsrail’de 1, Kosova’da 1, Rusya’da 2 ve Fransa’da BOZTAŞ Home adıyla 1 olmak üzere toplamda 11 kurumsal mağaza’ya; Amerika’da 1 Depo, Rusya’da 1 Depo. Türkiye’de 165, dünyanın 34 farklı ülkesinde onlarca bayiye sahip, mobilya sektöründe uluslararası kabul görmüş global bir markaya dönüştürdük.

Türkiye’deki bayilik çalışmalarımıza yeni iş ortaklarımızla devam ediyor, yurt dışında yeni mağaza ve bayilerle daha geniş bir etki alanına sahip olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Boztaş Premium markasını, mobilya sektöründe güçlü ve saygın bir ekibin ilk ve en özel ürünü kabul edebiliriz. Bu ekipte, Yönetim Kurulu Başkanı olarak ben Serdar PALANDÖKEN ve ortaklarım, yol arkadaşlarım; Genel Müdür Ahmet Faruk BOZBEY, Finans Müdürü İsmail KARAKOYUN, Koltuk İmalat Müdürü Ahmet FİLİZ, Ahşap İmalat Müdürü Recep KARPUZ ve tabii geçtiğimiz 10 yılda Boztaş Premium markasına emek vermiş yüzlerce insan hep birlikte yer alıyoruz.

Biz ilk günden beri, güçlü bir ekibin her zorluğun üstesinden kolaylıkla geleceğini düşünüyor, güvenilir bir marka olmanın ilk koşulunun o markayı büyütmeye çalışanlara güvenmek olduğunu kabul ediyoruz. Ve başarının ancak ve ancak güçlü bir ekiple olacağına inanıyoruz.

Hizmette kaliteyi ilke edindiğim ilk günden beri aynı kararlılıkla sürdürdüğüm kariyer yolculuğum, bugün itibariyle 250 kişilik güçlü bir ekiple devam ediyor.