CEO’NUN MESAJI

“BAŞARI
ANCAK VE
ANCAK EKİPLE
OLUR.”

1987 Erzurum doğumluyum. 9 yaşımdan beri Bursa İnegöl’de yaşıyorum. Mutlu bir evliliğim ve 2 harika çocuğum var.

2005 yılında mobilya sektöründe, satış ve pazarlamaya ilk adımımı attım. 10 yıllık bir satış ve pazarlama tecrübesinin ve uzmanlığının ardından, mobilya perakende sektörüne girme kararı aldık. İlk durağımız Fransa oldu. BOZTAŞ ELA HOME Design markası işte böyle kuruldu.

Daha sonra fikirden somuta tüm süreçlerin, aynı amaç doğrultusunda bir araya gelmiş işinin uzmanlarınca yapılması gerektiği fikriyle, mobilya üretimine başlama kararını aldık. BOZTAŞ Premium markasına hayat verdik. Koltuk ve mobilya imalatına her geçen gün sürekli gelişimi ve değişimi, çağın gerekliliğini ve insanların ihtiyaçlarına anlık ve zamansız çözümler üretmeyi hedefleyerek başladık. Bugün geldiğimiz noktada 18.0000 m2 kapalı, 15.000 m2 açık alanda üretmeye devam ediyoruz.

Aradan geçen zamanda yeni ufuklara açılma hayaliyle mağazalaşma ve bayilik için ilk adımlarımızı attık. BOZTAŞ Premium markasını bugün, Mobiliyum AVM A blokta (İnegöl/BURSA) , İzmir, Çanakkale, Gaziantep, Romanya’da 2, İsrail’de 1, Kosova’da 1, Rusya’da 2 ve Fransa’da BOZTAŞ Home adıyla 1 olmak üzere toplamda 11 farklı showroom’a; Belçika’da 1 Depo, Amerika’da 1 Depo. Türkiye’de 165, dünyanın 34 farklı ülkesinde onlarca bayiye sahip, mobilya sektöründe uluslararası kabul görmüş global bir markaya dönüştürdük.

Türkiye’deki bayilik çalışmalarımıza yeni iş ortaklarımızla devam ediyor, yurt dışında yeni mağaza ve bayilerle daha geniş bir etki alanına sahip olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Boztaş Premium markasını, mobilya sektöründe güçlü ve saygın bir ekibin ilk ve en özel ürünü kabul edebiliriz. Bu ekipte, Yönetim Kurulu Başkanı olarak ben Serdar PALANDÖKEN ve ortaklarım, yol arkadaşlarım; Genel Müdür Ahmet Faruk BOZBEY, Satın Alma Müdürü İsmail KARAKOYUN, Koltuk İmalat Müdürü Ahmet FİLİZ, Ahşap İmalat Müdürü Recep KARPUZ ve tabii geçtiğimiz 10 yılda Boztaş Premium markasına emek vermiş yüzlerce insan hep birlikte yer alıyoruz.

Biz ilk günden beri, güçlü bir ekibin her zorluğun üstesinden kolaylıkla geleceğini düşünüyor, güvenilir bir marka olmanın ilk koşulunun o markayı büyütmeye çalışanlara güvenmek olduğunu kabul ediyoruz. Ve başarının ancak ve ancak güçlü bir ekiple olacağına inanıyoruz.

Hizmette kaliteyi ilke edindiğim ilk günden beri aynı kararlılıkla sürdürdüğüm kariyer yolculuğum, bugün itibariyle 250 kişilik güçlü bir ekiple devam ediyor.